fbpx

Копірайтинг

У сучасному світі словом «копірайт» або «копірайтинг» називають велику кількість направлень, якими займаються не завжди одні й ті ж спеціалісти. Нумо розберімося, що входить до кола обов’язків копірайтера, який буває копірайт та нащо він потрібен брендам. Загалом, копірайтинг – це написання текстів. Тому люди впевнені, що копірайтер – це людина, яка пише статті. Однак, це не зовсім вірно. Можна виділити три основних направлення роботи з текстами:
  • Копірайтинг та рерайтинг.У першому випадку це створення текстів «з голови», тобто це унікальна авторська стаття, що з’явилася внаслідок глибокого занурення спеціаліста у тему, опрацювання матеріалів, аналітичної роботи. У другому – це переписування іншого тексту із збереженням структури, ідеї, але з максимальною текстовою унікальністю.
  • SEO-копірайт. Це створення спеціальних сео-текстів, які потрібні для просування сайтів в інтернеті. Автор має ключові слова, які потрібно правильним чином розмістити в тексті на конкретну тему.
  • Креативний копірайтинг. Окремо треба розглядати це направлення роботи копірайтерів. Адже тут мова йде не про написання статей будь-якої направленості, а про створення креативних ідей для унікальної реклами. Безперечно, креативні копірайтери також працюють з текстами. Наприклад, створюють нейми та слогани, пишуть тексти для рекламної розсилки та сценарії відеороликів. Але в основі усіх цих дій лежить саме креативна ідея. І ця послуга є надважливою для будь-якого бренду, який хоче виділятися з-поміж конкурентів в Україні та за кордоном. Тому замовити таку послугу – це правильне рішення для просування свого товару чи послуги. Ціна залежить від того, що саме входить в задачу.
Отже, креативний копірайтер є в будь-якому рекламному агентстві. Тож замовлення розробки креативних концепцій та ідей є досить популярним. Створення таких речей стає основою для прийняття рішень щодо подальшого просування бренду. Тому на етапі креативних розробок потрібно бути максимально зосередженим та глибоко занурюватися у процес. Важливо розуміти, що креатив має відповідати кінцевим цілям, а не тільки вражати. При тому абсолютно необхідно бути не таким, як інші. Отже, наші копірайтери разом з командою запропонують вам дійсно кращі рішення, які допоможуть товару чи послузі завоювати любов цільової аудиторії. Замовити копірайт можна прямо у наших менеджерів. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися про вартість послуг, про строки виконання робіт та про все, що вас цікавить. Давайте разом працювати над успіхом вашого бренду!
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 60В info@adshot.com.ua 067 447 89 44 044 222 87 56
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.com.ua