Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

IFES

Фонд IFES відіграв велику роль у становленні демократичних виборчих процесів та інститутів в Україні. IFES – надійне джерело неупередженого аналізу і технічної допомоги в області реформи законодавства про вибори, створення потенціалу громадянського суспільства та досліджень громадської думки.


Розробили та реалізували анімаційний ролик
Ролик розповідає глядачам про порядок місцевих виборів в Україні. Він має важливу соціальну місію – сприяти формуванню свідомого виборця в нашій країні. Колектив компанії AdShot Creative вдячний за виявлену довіру та пишається участю в створенні такого важливого проекту.

Інформація

Дата : 2015

Клієнт : IFES

Категорія : Анімація, Дизайн

Сегмент : Різне


Продакшн ТВ-ролика
Для міжнародного фонду виборчих систем IFES, створили відеоролик соціальної спрямованості. Перед AdShot Creative була поставлена задача – коротко та наочно донести до глядача ті складності, з якими стикається жінка, яка будує кар’єру керівника. Знайдене образне рішення робить ролик простим та зрозумілим навіть для маленької дитини. Таким чином, ролик буде надавати соціальний та культурний вплив, відстоювати ідею рівних можливостей для чоловіків і жінок.

Інформація

Дата : 2015

Клієнт : IFES

Категорія : Продакшн, Постпродакшн

Сегмент : Різне
Створення анімаційних роликів про виборчі права ВПО
Реалізували серію анімаційних 2D роликів про виборчі права внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Три ролика виконані в єдиній векторної стилістиці, при цьому кожен з них робить акцент на різних, актуальні проблеми, з якими стаківаются ВПО

Інформація

Дата : 2017

Клієнт : IFES

Категорія : Анімація, Креатив

Сегмент : Різне